Nasz zespół

Anna Rybakowska

DYREKTOR DS. PUBLIC RELATIONS

Absolwenta wydziału dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2011 roku współwłaścicielka Agencji Green Media PR. Wcześniej wiele lat związana z Agencją AM Art-Media, w której koordynowała kampanie marketingowe i Public Relations dla polskich i międzynarodowych korporacji m.in.: z branży IT, logistycznej, farmaceutycznej, FMCG i modowej. Specjalizuje się tworzeniu i wdrażaniu dedykowanych strategii PR i doradztwie strategicznym. Dzięki wieloletniemu, multibrandowemu doświadczeniu sprawnie porusza się w świecie mediów. Doświadczenie zdobywała również w dziale marketingu i badań rynkowych Poczty Polskiej oraz w firmie Rosenthal i Wspólnicy.

Malwina Paprocka

DYREKTOR DS. STRATEGII I ROZWOJU

Od 2011 roku współwłaścicielka Agencji Green Media PR. Wcześniej przez 5 lat koordynator projektów w zakresie PR i evetów w Impresja PR, gdzie organizowała m.in.: konferencje prasowe, briefiengi, premiery filmowe, spotkania korporacyjne. Doświadczenie eventowe zdobywała w D&M Adventure, gdzie współorganizowała wyjazdy integracyjne, adventure oraz akcje promocyjno-samplingowe. Do 2005 roku dziennikarz muzyczny regionalnej rozgłośni radiowej. Autorka porannych bloków tematycznych i programów autorskich. Artysta-plastyk. Kreatywna i pomysłowa, nie boi się niekonwencjonalnych rozwiązań. Specjalizuje się w organizacji eventów od A do Z - zawsze na najwyższym poziomie.

Anna Kubik-Sobala

DYREKTOR DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (wydział historii - studia magisterskie, i pomagisterskie: wydział dziennikarstwa - "The Tolls the Marketing"). Od 1996 roku zaangażowana w działania PR i promocyjne na rzecz małych i dużych, polskich i międzynarodowych firm i instytucji. Od 1999 związana z agencją PR Art-Media jako dyrektor ds. obsługi kluczowych klientów, odpowiedzialna w szczególności za przygotowywanie strategii działań komunikacyjnych, audyty oraz zarządzanie sytuacją kryzysową. Od roku 2011 współpracuje jako doradca z Green Media PR, od 2015 - jako prezes i manager związana ze spółkami producenckimi (filmy dokumentalne i fabularne), gdzie odpowiada za zarządzanie, marketing, promocję i PR.

Sławek Kubryn

GRAFIK

Magik w świecie obrazu i tworzenia materiałów graficznych. Człowiek z pasją i doświadczeniem, od dwudziestu lat zajmuje się tworzeniem grafik na rzecz klientów z wielu branż (m.in.: motoryzacyjnej, farmaceutycznej, paliwowej, kosmetycznej, finansowej i IT). Stworzył setki autorskich, niepowtarzalnych projektów graficznych. Otwarty na nowe wyzwania i rozwój, wciąż podąża za nowymi trendami.

Anna Flak

STARSZY SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ

Psycholog i trener rozwoju osobistego, prowadzi coaching indywidualny i grupowy. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy coacha, trenera, psychologa, a także eksperta od wizerunku. Doświadczony PR Manager z ponad dziesięcioletnią praktyką w planowaniu i koordynacji działań Public Relations oraz w zarządzaniu zespołem. Ma doświadczenie w pracy z Klientami z branży horeca, telewizyjnej, gastronomicznej, prawniczej, rozrywkowej, nowych technologii, zdrowotnej, turystycznej, handlowej, finansowej, telekomunikacyjnej, nieruchomości, transportowej i samorządowej.

Katarzyna Bondaruk-Augustyńczyk

TŁUMACZ

Wysoko wykwalifikowany tłumacz. Języki, z którymi pracuje, to polski, hiszpański, angielski oraz portugalski. Warsztatu uczyła się od na Universidad de La Laguna na Teneryfie oraz w kabinach Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Absolwentaka prestiżowych studiów podyplomowych dla tłumaczy konferencyjnych EMCI (European Masters of Conference Interpreting) w kombinacji hiszpański z angielskim, ukończyła także anglistykę, iberystykę oraz Centrum Studiów Latynoamerykańskich.

Damian Grabski

FOTOGRAF, OPERATOR

Fotograf, operator kamery. Pasjonat otwartej przestrzeni, morza, astronom – amator. Z fotografią związany od dziecka. Talent odziedziczył po ojcu, który był artystą - fotografikiem. Absolwent Wrocławskiej Szkoły Fotografii oraz Warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji na kierunku ,,sztuka operatorska’’. W swoich pracach największą rolę przywiązuje do światła kreującego nastrój oraz do tzw. ,,decydującego momentu’’, który najtrafniej obrazuje emocje uchwycone na zdjęciu.